top of page
מתחם קניות בחולון-סטריפ.jpg

קבלן טיח ושליכט מקצועי

השלבים של עבודת טייח מקצועי למבנה

חברת "סטוקו נעמן" מתמחה בעבודות טיח ושליכט צבעוני

אנחנו טייחים בסטנדרטיים הגבוהים ביותר בשוק הישראלי!

שלב 1 - עבודות טיח ושליכט צבעוני

שלב 1

הכנת אתר הבנייה

אנחנו עובדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר ועושים את מירב המאמצים לשמור על הנכס שלך ועל סביבת העבודה. אנחנו מציבים פיגומים ומכסים אותם ברשת, מכסים בניילונים את הרצפות, חלונות, דלתות, צינורות מזגנים ובכל המקומות הנדרשים לכך. שומרים על הבטיחות באתר וכל העובדים שלנו הם בעלי תעודות עבודה בגובה. יש לנו ביטוח עבודות קבלניות, ביטוח רכוש, וביטוח אחריות כלפי צד שלישי.

שלב 2 - עבודות טיח ושליכט צבעוני

שלב 2

טיפול בתשתית המבנה

עבודת טיח איכותית מתחילה קודם כל בטיפול איכותי ונכון בתשתית. אנחנו דואגים לקילוף וטיפול יסודי בכל המקומות המנותקים והרופפים, מטפלים בברזלים (מניעת חלודה), טיפול בסדקים, ביטון משקופים וצנרות האינסטלציה, סיתות וניקוי הקירות, הצבת רשת מיוחדת בין הבלוק לבטון שמונעת פיצוצים וסדקים, מבצעים שכבת הרבצת בטון למניעת רטיבות ועוד.

שלב 3 - עבודות טיח ושליכט צבעוני

שלב 3

עבודות טיח + שליכט צבעוני (גמר)

לאחר שלב הטיפול היסודי בתשתית המבנה אנחנו מיישמים שכבות טיח מיישר (טיח שחור) לפי מצב הקירות בשטח. הטיח שלנו מורכב מהחומרים האיכותיים ביותר שיש, אנחנו לא מתפשרים על כך. אנחנו משתמשים עם טיח ליישור מדויק ואיכותי של הקירות שמשמש לאיטום ובסיס עליו שמים שליכט צבעוני שמיועד לאיטום המבנה, עמיד יותר ומחזיק שנים ביחס לצבע רגיל. כאן תקראו על יתרונות שליכט צבעוני

שלב 4 - עבודות טיח ושליכט צבעוני

שלב 4

סיום העבודה וניקיון האתר

לאחר סיום העבודה, אנחנו מבצעים בדיקות אחרונות עם הלקוח בכדי לראות שהכל בוצע לשביעות רצונו. אנחנו מבצעים ניקיון יסודי של האתר ומשאירים אחרינו סביבה נקייה לחלוטין, בזה אין אצלנו פשרות, אנחנו שומרים על סטנדרט גבוה של ניקיון וזה גם מה שמייחד אותנו. מחיר העבודה כולל גם תמיד את פינוי כל הפסולת מהאתר לאתרים מורשים לפסולת בניין.

טיפים לבחירת קבלן טיח מקצועי

החלטת לבצע עבודת טיח ואין לך איש מקצוע אליו ניתן לפנות? רגע לפני שעושים חיפוש בגוגל ובוחרים את הקבלן הראשון שמופיע צריך לזכור שאסור להקל ראש בבחירת קבלן טיח, מדובר בנותן שירות שתפקידו לטפל בנכס היקר ביותר שלך, בחירה של איש מקצוע לא נכון יכולה לעלות לך בלא מעט כסף ועצבים בהמשך. הנה מספר נקודות שכדאי מאוד לשים אליהם בשביל למנוע מצבים לא נעימים

אמינות ויושרה של קבלן טיח

זו תכונה חשובה מאוד בבחירת כל נותן שירות בכלל ובפרט בתחום של חידוש מבנים, צריך למצוא איש מקצוע שעומד אחרי המילים שהוא אומר ופועל באופן אמין והגון מול לקוחותיו גם בסיום העבודה. בשביל למצוא קבלן טיח מומלץ חובה להתקשר לממליצים של הקבלן.

מקצועיות וניסיון בשטח

ישנם כמה נקודות שמראות מקצועיות של קבלן טיח ויתנו לך אינדיקציה שהוא מקצוען אמיתי. קבלן טיח מנוסה פועל תמיד במשותף עם צוות ותיק וזוהי הנוסחה לעבודה מקצועית ומוצלחת. ניסיון בפרויקטים גדולים ומורכבים זהו מדד נוסף שמצביע על איכות הקבלן, קבלן טיח עם לקוחות גדולים יראו לך שמדובר במקצוען.

עבודה מסודרת ונקייה

עבודות בניין ושיפוצים מייצרות לכלוך רב, קבלן טיח מקצועי ישמור על סביבת עבודה נקייה ממפגעים ולכלוך וישמור לך על הנכס בצורה מיטבית בזמן ביצוע עבודות טיח ושליכט.

בטיחות בעבודה

חברות מסודרות עובדות עם נהלי עבודה ושמות דגש רב על בטיחות בעבודה, עבודות טיח דורשת מיומנות שבלעדיה איש המקצוע עלול לסכן את עצמו ואת הסביבה. במידה ומדובר בעבודה בגובה, צריך לוודא כי לקבלן שנבחר יש אישור עבודה בגובה!

שימוש בחומרים איכותיים ותקניים

עבור כספך בטוח שתרצו את הטוב ביותר, בחירת החומרים הם עניין חשוב בהחלט שמדובר בעבודת טיח לקירות הבית. חומרים איכותיים יעניקו לכם תוצאה איכותית ועמידה לשנים ארוכות.

למה לבחור בנו ?

חברת סטוקו נעמן מתמחה בעבודות טיח פנים וחוץ ומספקת מגוון פתרונות שיפוץ ובניה ללקוחות פרטיים ולמוסדות. אצלנו תיהנו משירות מקצועי, צוות מנוסה, שימוש בחומרים איכותיים ותקניים, וליווי אישי לאורך כל התהליך ובסיום העבודה.

ביצוע עבודות טיח

ביצוע עבודות שליכט

עבודות טיח ושליכט צבעוני

27

שנות ניסיון

הסטנדרטים שלנו

✓ צוות מקצועי ומיומן.

✓  עמידה בלוחות זמנים.

✓ אחריות מלאה על העבודה.

✓  חומרים בעלי תו תקן בלבד.

✓  פיקוח וליווי מלא בכל השלבים.

✓  פוליסת ביטוח עבודות קבלניות.

✓  תשלום לאחר התקדמות העבודה.

✓  ניקיון יסודי בזמן בעבודה ובסיום.

bottom of page